repetytorium maturalne matematyka

Repetytorium do matematyki

Posted On
Posted By Daniel

Nieprzerwany obyczaj

Zwyczaj wręczania prezentów nie jest już nowością. Stała się tradycją, w której nie tylko możemy kogoś uszczęśliwić, ale za to okaże się, że nasz prezent, okaże się praktyczny. Tak samo chodzi o repetytorium maturalne do matematyki. Zaskoczenie co?, po wkrótce wyjaśnię, co mam na myśli.

Prawdziwość prezentów

Zacznijmy od tego, że wręczenie prezentów, zostało postrzegane jako obowiązek, lub często tak jest, że dajemy to, co przyjdzie nam do głowy jako pierwsza lepsza propozycja, i warto na to uwagę. Pora zacząć patrzeć na wręczenie prezentów z innej strony. Mianowicie postrzegać jako ,,te”, które komuś coś brakuje, a może się przydać. Dlatego uważam, że repetytorium maturalne z matematyki, może być dobrym pomysłem, ponieważ być może któryś maturzysta potrzebuje tego, a jest mało czasu i dodatkowo trudno zdobyć taki, więc, czemu by tego nie wykorzystać?. Na tym właśnie polega symbolika, wręczenie prezentów-praktycznych.

Repetytorium maturalne matematyka

Jakie ma wyglądać dobre repetytorium do matematyki?. Najlepiej będzie, jeśli znajdzie się takie, które będzie zawierało zadania i wiadomości przypominające, obejmując cały zakres nauki ostatnich lat ze szkoły średniej. Trzeba zwrócić uwagę na to, czy maturzysta będzie pisać maturę rozszerzoną, wtedy trzeba to zahaczyć. Aby nie było komplikacji, że coś pójdzie nie tak, to zamieszczona lista, wskaże ci właściwy kierunek do kupienia tego dobrego repetytorium maturalnego do matematyki. Uwagajest uwzględniane zarówno repetytorium podstawowe jak i rozszerzone. 

1. ,,Teraz matura”. Matematyka Zbiór zadań i zestawów maturalnych. 

2. ,,Zbiór zadań maturalnych”. Matematyka. Lata 2010-2021. Poziom podstawowy.1320 zadań Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z rozwiązaniami.

3. ,,Repetytorium maturzysty 2021”. Matematyka. Poziom podstawowy i rozszerzony, autorzy Ewa Gałęska, Robert Całka.

4. ,,Matematyka Vademecum”. Matura 2022.

5. ,,Jak zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym”, autor Dariusz Kulma.

Related Post